امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۱:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81818
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یزد به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان یزد، مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان کشور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یزد به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان یزد، مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان کشور در مراسم افتتاح این صندوق اظهار داشت: هدف از تأسیس صندوق ذخیره فرهنگیان حمایت از وضعیت مالی و معیشتی فرهنگیان در حین خدمت و پس از خدمت است.

احمد غندالی، اصلاح اساسنامه در زمینه نحوه عضوگیری فرهنگیان بازنشسته، ارائه خدمات به فرهنگیان حین خدمت، اجرای طرح‌های رفاهی و خدماتی از قبیل بیمه‌های مختلف و ارائه کالاهای ارزان قیمت به فرهنگیان را از جمله موارد پیگیری شده صندوق ذخیره فرهنگیان دانست.

وی، استفاده از ظرفیت‌های استانی برای پول‌سازی بیشتر صندوق را از دیگر اقدامات مدیریت این صندوق عنوان کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد هم در این مراسم، افتتاح صندوق ذخیره فرهنگیان را بسیار ضروری و حائز اهمیت دانست.

وی در مورد صندوق ذخیره فرهنگیان بیان کرد: با افتتاح دفتر نمایندگی در استان یزد، امیدواریم بخشی از تصمیم‌گیری‌ها به استان‌ها واگذار شود.

شیرزاد خاطرنشان کرد: در کشور بیش از 760 هزار نفر و در استان یزد بیش از 13 هزار نفر از فرهنگیان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان هستند.

وی شفاف‌ساز‌ی و استفاده از خرد جمعی را از جمله ضرورت‌های مدیریت در صندوق ذخیره فرهنگیان دانست و گفت: متأسفانه در مدیریت اسبق به هیچ عنوان این مهم رعایت نمی‌شده است.
انتهای پیام/2464/ل
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها