امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۹:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81819
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یزد، محمد میرزابیگی، ظهر امروز به دنبال سفر خود به استان یزد به منظور شرکت در پانزدهمین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یزد، محمد میرزابیگی، ظهر امروز به دنبال سفر خود به استان یزد به منظور شرکت در پانزدهمین همایش سراسری آموزش پزشکی از طرح‌های بهداشتی و درمانی شهرستان مهریز بازدید کرد.

وی با اشاره به اینکه در بیمارستان‌های استان یزد کار تیمی در حوزه درمان به خوبی انجام می‌شود، اظهار داشت: پرستاران و پزشکان با همدلی برای جلب رضایت بیماران تلاش می‌کنند و همراهی آنها با یکدیگر در قالب یک تیم، بسیار خوب و مثال‌زدنی است.

میرزابیگی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه مشکلات حوزه پرستاری شناسایی شده و بر روی آنها کار می‌شود و برای رفع این مشکلات تلاش خواهد شد، تصریح کرد: یکی از مطالبات پرستاران، افزایش حقوق آنهاست که با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها و ابلاغ بسته‌های هفت‌گانه، به زودی شاهد تغییر در دستمزدها و افزایش حقوق این قشر خواهیم بود.

معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه وقتی در برنامه‌های دولت و وزارتخانه‌، تلاش برای کاهش هزینه‌های بهداشتی مردم آغاز شده، طبیعی است که برای بالا رفتن انگیزه پرستاران و سایر نیروها نیز کارهایی انجام خواهد شد که یکی از آنها افزایش حقوق است.

وی تصریح کرد: البته ممکن است رقم افزایشی خیلی زیاد نباشد اما تا حد زیادی انتظارات پرستاران را تامین می‌کند.

میرزابیگی همچنین با اشاره به تلاش برای حل مشکل کمبود پرستار عنوان کرد: طرحی ارائه شده که بر اساس آن به دو روش کوتاه‌مدت و بلندمدت، نیروهای مورد نیاز تامین خواهند شد.

معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: استفاده از توان دانشکده‌های پرستاری و بهره‌مندی از سیستم‌های کمک پرستاری و .... برای جبران کمبود نیرو در برنامه است.

وی همچنین از رفع مشکل مرخصی زایمان بانوان پرستار و نیروهای بالینی با دستور وزیر خبر داد.
انتهای پیام/2464/صا40/آ3004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها