امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۳:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81831
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) محمدباقر قالیباف ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) محمدباقر قالیباف در یکی از کارگاه های فعال نیمه شمالی خط 3 مترو تهران در محدوده اتوبان صیاد شیرازی به همراه قائم مقام، معاونان و شهرداران مناطق محدوده این پروژه در جلسه کارگاهی شرکت مترو حضور یافت.

شهردار تهران با قدردانی از تلاش‌های شرکت مترو در توسعه خطوط مختلف منجمله خط سه، دستورات ویژه‌ای را به معاونان خود در بخش‌های مربوط به استملاک و رفع موانع ملکی جهت ایجاد دسترسی‌های ورودی ایستگاه‌ها و هواکش‌ها و نیز تامین بودجه‌های لازم با استفاده از ظرفیت‌های شهرداری تهران صادر کرد.

وی تاکید کرد: باید این پروژه طبق برنامه زمانبندی شده به اتمام برسد و با بهره گیری از همه ظرفیت‌های موجود شهرداری تهران، راندمان کار و سرعت پروژه به بهترین شکل ممکن ارتقا یابد.

شهردار تهران همچنین دستور داد پشتیبانی‌های لازم برای پیشرفت این پروژه و رفع تنگناها و موانع احتمالی باید به طور منظم و هر هفته یک بار از سوی معاونانش رصد و به وی گزارش شود.

در آغاز این جلسه کارگاهی، هابیل درویشی، مدیرعامل شرکت مترو تهران ضمن تشکر از توجه ویژه شهردار تهران و حمایت‌های او از پروژه‌های مترو، گزارشی فنی از آخرین وضعیت پیشرفت پروژه و برنامه کاری این شرکت برای اتمام 17 کیلومتر بخش شمالی خط 3 مترو تهران حدفاصل ایستگاه مترو مصلی حضرت امام (ره) تا شهرک قائم در ازگل که قرار است در صورت تامین اعتبارات و بودجه تا پایان سال جاری و با 5 ایستگاه آماده بهره برداری شود، ارائه کرد.

وی پیشرفت کار پروژه را رضایت بخش توصیف کرد و افزود: به رغم مسایل و مشکلات بودجه‌ای، پیمانکاران پروژه همسو با فرهنگ و کار جهادی پیش می‌روند به طوری که در بخشی از تونل‌ها، ریل گذاری شروع شده و در 60 جبهه کاری فعالیت‌ها در حال انجام است.

طبق برنامه قرار است در صورت تامین اعتبار تا پایان امسال 30 کیلومتر خط مترو شامل 17 کیلومتر باقی مانده خط سه و حدود 12 کیلومتر از خط هفت توسط شرکت راه آهن شهری تهران و حومه تکمیل و آماده بهره برداری شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها