امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81860
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «عدنان سراج» نامزد ائتلاف قانون در انتخابات پارلمانی عراق در گفت‌و گوی اختصاصی با پایگاه خبری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «عدنان سراج» نامزد ائتلاف قانون در انتخابات پارلمانی عراق در گفت‌و گوی اختصاصی با پایگاه خبری المنار، گفت: طرح امنیتی که برای حفظ امنیت انتخابات به کار گرفت، محکم و در نهایت دقت بود.

وی در مورد نتایج انتخابات عراق تاکید کرد که پیش بینی‌ها و گزارش‌های رسیده از مراکز رای گیری حاکی از آن است که ائتلاف دولت قانون به فاصله زیادی بر دیگر احزاب پیشی گرفته است.

وی افزود که ائتلاف دولت قانون در بیشتر استان‌ها آرا را از آن خود کرده است. 

مرحله نخست این انتخابات از روز یکشنبه گذشته آغاز شده بود و تا دوشنبه ادامه داشت و عراقی‌های ساکن 19 کشور جهان آراء خود را به صندوق ریختند.

دوشنبه هشتم اردیبهشت، مرحله دوم و ویژه انتخابات پارلمانی عراق در سراسر این کشور برگزار شد و در آن نیروهای امنیتی و کارمندان وزارت بهداشت، زندانیان و بیماران بستری در بیمارستان‌ها آراء خود را به صندوق‌های رای انداختند.

دیروز سه‌شنبه روز آماده باش نیروهای امنیتی عراق برای حمایت از مراکز رای‌گیری و شرکت‌کنندگان در انتخابات بود.

فرماندهی عملیات بغداد در ارتش عراق، تمام ورودی‌ها و خروجی‌های پایتخت را از عصر روز سه‌شنبه بست و تمام 6 فرودگاه این کشور از نیمه‌های سه‌شنبه شب تا عصر روز چهارشنبه تعطیل اعلام شد.

در ساعت«7:00» دقیقه صبح روز چهارشنبه (به وقت محلی) آخرین مرحله انتخابات پارلمانی عراق شروع شد و مردم عراق در سراسر این کشور برای رای دادن به کاندیدای مورد نظر خود وارد حوزه‌های رای‌گیری شدند.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار