امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۳:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8187
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۸
تعداد بازدید: 235
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، روزنامه لوپوئن فرانسه دیروز جمعه نوشت: حال بوتفلیقه رئیس جمهور الجزایر که از اواخر آوریل گذشته در ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری الیوم السابع، روزنامه لوپوئن فرانسه دیروز جمعه نوشت: حال بوتفلیقه رئیس جمهور الجزایر که از اواخر آوریل گذشته در بیمارستان نظامی پاریس بستری است رو به وخامت گذاشته و بر خلاف اظهارات مقامات رسمی الجزایر که درباره حال وی به مردم این کشور اطمینان خاطر می‌دهند، حال وی اصلا مساعد نیست.

این روزنامه نزدیک به جناح چپ حاکم بر فرانسه در پایگاه اینترنتی خود به نقل از منابع آگاه نوشت: حال رئیس جمهور الجزایر وخیم است و مشکل است که به وضعیت سابق خود بازگردد.

این روزنامه فرانسوی توضیح داد: بوتفلیقه در شرایط وخیمی به پاریس منتقل شد و برخی از اندام‌های حرکتی وی به دلیل سکته، آسیب زیادی دیده است.

این در حالی است که منابع الجزایری گفته بودند که سکته بوتفلیقه خفیف و گذرا بوده و بر اندام‌های حسی حرکتی وی تاثیری نگذاشته است.

ریاست جمهوری و نخست وزیری الجزایر نیز از دادن هر گونه پاسخی به سوال خبرنگاران درباره حال بوتفلیفه خودداری می‌کنند و تنها می‌گویند که وی به زودی به کشور باز می‌گردد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها