امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۹:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81895
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
همایون امیرزاده معاون علمی، فرهنگی و مدیریتی معاون فرهنگی وزیر ارشاد امروز در نمایشگاه کتاب تهران در جمع خبرنگاران پیرامون برگزاری جلسات هیئت رسیدگی ...

همایون امیرزاده معاون علمی، فرهنگی و مدیریتی معاون فرهنگی وزیر ارشاد امروز در نمایشگاه کتاب تهران در جمع خبرنگاران پیرامون برگزاری جلسات هیئت رسیدگی به تخلفات ناشران اظهار داشت: اولین جلسه عصر روز گذشته با حضور اعضا برگزار شد و قرار است از امروز به صورت روزانه این جلسه را برگزار کنیم.

وی در توضیح بیشتر در مورد جلسه شب گذشته گفت: گزارشی از تخلف ارائه نشد ضمن اینکه کار نمایشگاه از صبح امروز آغاز شده است ولی کار توجیهی که امسال صورت گرفته جلسه‌ای با کمیته ناشران داخلی داشتیم تا ابعاد نظارتی حضور ناشران بررسی و تقویت شود و از تخلفات جلوگیری گردد و در ادامه از ورود پرونده‌ها به هیئت تخلفات جلوگیری شود و با کمک هیئت بازرسی و ناشران داخلی هماهنگی‌هایی صورت گیرد و اگر احیانا مشکلی مشاهده شد همانجا مرتفع شود.

امیر‌زاده تصریح کرد: قرار است موارد را احصا کنیم و تدارکات لازم را داشته باشیم تا شاهد ورود پرونده‌ها به هیئت نباشیم و در همان جلسات موارد رفع و رجوع شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار