امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۶:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81903
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
مسعود معینی پور کارشناس ـ مجری برنامه زاویه (مجله تخصصی علوم انسانی) ضمن بیان این مطلب به خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

مسعود معینی پور کارشناس ـ مجری برنامه زاویه (مجله تخصصی علوم انسانی) ضمن بیان این مطلب به خبرنگار آیین و اندیشه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: در این برنامه قرار است راجع به الگوی شهید مطهری در مواجهه با غرب، نوع مواجهه او و همین طور مواجهه غربی‌ها و اندیشمندانشان با شهید مطهری بحث و بررسی‌هایی صورت گیرد.

وی درباره مهمانان مناظره امشب افزود: در این برنامه عباس علی زمانی پژوهشگر حوزه الهیات، کلام و فلسفه و همایون همتی دکترای ادیان و عرفان و کارشناسی ارشد فلسفه و کلام اسلامی حضور خواهند داشت.

معینی‌پور درباره زمان برگزاری برنامه زاویه در ایام نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: قرار بود زمان برنامه تغییر کند که البته این اتفاق نیفتاد و برنامه زاویه همان طبق روال همیشگی ساعت 20:30 از شبکه 4 سیما پخش خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه عصر امروز در سرای اهل قلم نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نشستی با موضوع «آزاداندیشی و علوم انسانی» برگزار خواهد کرد و گفت: نشست دیگری با موضوع «دغدغه‌های رهبری در حوزه کتاب و نشر» جمعه آینده در نمایشگاه کتاب برپا خواهد شد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها