امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۹:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81906
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نام‌نویسی جهت شرکت در دوره‌های حفظ مرکز تخصصی حفظ سازمان قرآن و عترت ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نام‌نویسی جهت شرکت در دوره‌های حفظ مرکز تخصصی حفظ سازمان قرآن و عترت سپاه «محمد‌رسول‌الله(ص)» از فردا پنج‌شنبه 11 اردیبهشت‌ماه 1393 آغاز می‌شود.
 
 
علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه حضوری و یا با تماس با تلفن 77982224 نسبت به نام‌نویسی اولیه اقدام کنند تا در اسرع وقت زمان مصاحبه به آنان اعلام شود.

داوطلبان می‌توانند در صورت تمایل با مراجعه به مرکز تخصصی حفظ قرآن بسیج تهران بزرگ به نشانی میدان امامت، خیابان امامت، خیابان قاسم‌زاده شماره 46 نسبت به نام‌نویسی اقدام کنند.
 
 
در این مرکز چهار دوره حفظ یک، دو، سه و چهار ساله برگزار می‌شود که داوطلبان در صورت حضور در دوره‌های یک ساله هر روز، دو ساله هفته‌ای سه روز، سه ساله هفته‌ای دو روز و چهار ساله یک روز در هفته در کلاس‌های مرکز حضور می‌یابند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس نام‌نویسی این دوره‌ها از فردا آغاز و تا 7 خرداد‌ماه 1393 ادامه دارد، همچنین دوره‌های تخصصی حفظ به صورت رسمی از روز 31 خرداد‌ماه 1393 آغاز می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها