امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۹:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81920
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
خسرو سینایی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص پروانه ساخت «جزیره رنگین» که به تازگی توسط سازمان سینمایی پروانه ساخت برایش صادر شده اظهار ...

خسرو سینایی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس در خصوص پروانه ساخت «جزیره رنگین» که به تازگی توسط سازمان سینمایی پروانه ساخت برایش صادر شده اظهار داشت: 4 سال منتظر ساخته شدن «قطار زمستانی» هستم و به خودم قول داده بودم در این مدت هیچ کار دیگری را در دست نگیرم اما مشکل این فیلم تنها به یک طرف مربوط نمی‌شود و هر دو طرف ایرانی و لهستانی برای شروع پروژه مشکلاتی دارند و به همین دلیل تصمیم گرفتند تا فعلا طرح جدیدی را بسازند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ساخت «جزیره رنگین» به دیدار حجت‌الله ایوبی با 5 کارگردان نام‌آشنا و درخواست وی برای ارائه طرح باز می‌گردد یا خیر گفت: نمی‌توانم بگویم که این فیلم کاملا حاصل همان دیدار است اما به دلیل طولانی شدن «قطار زمستانی» به این نتیجه رسیدم که فعلا ساخت این فیلم تا زمان توافق نهایی طرف ایرانی و لهستانی مقدور نیست و این توافق نیز حداقل تا چند ماه آینده حاصل نخواهد شد به همین دلیل تصمیم گرفتم «جزیره رنگین» را به عنوان طرح جدیدم جلوی دوربین ببرم.

کارگردان هیولای درون در خصوص محتوای فیلم جدیدش گفت: فعلا در خصوص محتوای «جزیره رنگین» چیزی نمی‌توانم بگویم اما فقط همین را می‌توانم بگویم که محتوای رنگینی دارد و فیلم پربازیگری محسوب می‌شود.

وی افزود: امیدوارم هرچه زودتر بتوانیم مرحله پیش‌تولید را سپری کنیم و وارد فاز تولید شویم چرا که طبق برنامه‌ریزی‌ها قصد دارم تا پایان مهرماه تمام مراحل فنی «جزیره رنگین» را به پایان برسانم.

سینایی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا «جزیره رنگین» در جشنواره فجر سی و سوم حاضر خواهد بود یا خیر گفت: تمام تلاش من این است که بتوانم هرچه زودتر فیلمبرداری کار را شروع کنم و تا پایان مهر تمام مراحل فنی را به پایان برسانم و با این شرایط حتما فیلم در جشنواره فجر حضور خواهد داشت.

این کارگردان پیشکسوت سینمای ایران در پاسخ به این سوال که «جزیره رنگین» با حمایت چه ارگانی ساخته خواهد شد اظهار داشت: «جزیره رنگین» با حمایت بنیاد سینمایی فارابی ساخته خواهد شد البته مشکل «قطار زمستانی» نیز تنها به بنیاد سینمایی فارابی باز نمی‌گردد و از طرف لهستانی نیز مشکلاتی وجود دارد و از نظر من همچنان پرونده قطار زمستانی نیز باز است.

وی در خاتمه در خصوص فیلم جدیدش اظهار داشت: من زیاد اهل رسانه‌ای کردن کارهایم نیستم و ترجیح می‌دهم فیلم ساخته شود و بعد از آن رسانه‌ها با دیدن محتوا و کیفیت کار نظرشان را در مورد اثر بگویند و به همین دلیل ترجیح می‌دهم اطلاعات تکمیلی در مورد «جزیره رنگین» را بعد از پایان ساخت کار در اختیار رسانه‌ها قرار دهم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها