امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۲۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8193
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۸
تعداد بازدید: 188
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الشروق، یک منبع امنیتی در سوئز گفت که نیروهای وابسته به ارتش دوم میدانی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه الشروق، یک منبع امنیتی در سوئز گفت که نیروهای وابسته به ارتش دوم میدانی در سوئز از کرانه غربی کانال سوئز به سمت کانال شرقی به منظور تقویت نیروهای ارتش مستقر در مرکز و جنوب سینا، عبور کردند.

این منبع امنیتی تاکید کرد که تجهیزات و خودروهای زرهی از تونل شهید احمد حمدی عبور کردند و انتظار می‌رود که بیشتر این نیروها به منطقه مرکزی سینا منتقل شوند.

این منبع پیش‌بینی کرد نیروهایی که از تونل شهید احمد حمدی عبور کردند به مرکز سینا حرکت کنند تا عناصر جهادی و تروریستی را که در پشت کوه‌های سینا مخفی شده‌اند، تحت تعقیب قرار دهند.

پنج‌شنبه گذشته افراد ناشناس 7 سرباز مصری را در نزدیک مرز فلسطین اشغالی ربودند که در پاسخ به این اقدام، ارتش مصر گذرگاه رفح را بست.

پس از این مسئله رئیس جمهور مصر دستور داد تا تلاش‌های نهاد ریاست جمهوری برای پیگیری حادثه ربوده شدن سربازان مصری در سینا، تشدید شود.

از سوی دیگر مقامات امنیتی مصر در شمال سینا نشست گسترده‌ای را در داخل یکی از مقرهای امنیتی در العریش با حضور سرلشگر «عبدالفتاح حرحور» استاندار شمال سینا و دکتر «عادل قطامش» معاون وی برگزار و موضوع ربایش سربازان را بررسی کردند.

بر اساس این گزارش مسئولان دستگاه‌های امنیتی در این نشست، تاکید کردند که مذاکرات آنها با عاملان ربایش سربازان به نتایج مثبت نرسیده است و ربایندگان بر آزادی زندانیان سیاسی متهم در قضیه مرکز پلیس العریش اصرار دارند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها