امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81930
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 69
محمدحسین لطیفی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص فیلم سینمایی «رویای من برزیل» که به تازگی از سازمان سینمایی پروانه ساخت دریافت کرده است، اظهار ...

محمدحسین لطیفی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خصوص فیلم سینمایی «رویای من برزیل» که به تازگی از سازمان سینمایی پروانه ساخت دریافت کرده است، اظهار داشت: «رویای من برزیل» یک کار کاملا مستقل است و هیچ ربطی به پروژه یار دوازدهم ندارد که 50 درصد از فیلمبرداری آن در کشور برزیل و 50 درصد از فیلمبردای آن در ایران انجام خواهد شد.

وی افزود: این فیلم همزمان با جام جهانی اواسط خردادماه در کشور برزیل فیلمبرداری خواهد شد که داستانی کاملا ایرانی و شرقی دارد.

کارگردان فیلم «روز سوم» تصریح کرد:‌ «رویای من برزیل» فیلمی پر بازیگر است که بازیگران ایرانی و برزیلی در آن حضور خواهند داشت و ابتدا سکانس‌های پایانی کار را در برزیل فیلمبرداری خواهیم کرد و سپس برای ادامه مراحل تولید به ایران خواهیم آمد.

لطیفی همچنین در خصوص وضعیت تولید مجموعه یار دوازدهم و انصراف برخی از چهره‌هایی که عنوان شده بود با این پروژه به برزیل خواهند رفت، گفت:‌انصراف این بازیکنان از همراهی کار به دلیل قراردادهایی است که در آن مقطع باید به انجام برسانند و به همین دلیل از حضور در پروژه انصراف دادند که ظرف روزهای آینده نیز اخبار تکمیلی توسط روابط عمومی پروژه در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها