امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81935
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 103
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصوبات جلسه یاد شده عبارت است از: کلیه هنرمندان سینمایی متقاضی بهره مندی از بیمه تکمیلی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مصوبات جلسه یاد شده عبارت است از:

کلیه هنرمندان سینمایی متقاضی بهره مندی از بیمه تکمیلی سال 93 تحت پوشش بیمه تکمیلی صندوق حمایت قرار می گیرند.

دارندگان کارت بیمه طلایی که پایان تعهدات آن 10 اردیبهشت است،تا پایان اردیبهشت سال جاری در صورت نیاز به خدمات ویژه تکمیلی می توانند با مراجعه به صندوق از تعهدات بیمه تکمیلی بهره مند شده و با مساعدت مدیرعامل صندوق هیچ گونه مشکلی در آن بازه زمانی 20 روزه (تا پایان اردیبهشت) برای ایشان پیش نخواهد آمد؛بدیهی است هنرمندان می بایستی قبل از هر گونه اقدام درمانی و پرداخت هزینه به مراکز پزشکی نسبت به دریافت معرفینامه از سازمان و صندوق هنرمندان اقدام کنند.

در موارد اضطراری در خصوص بستری شدن هر یک از بیمه شدگان مراتب با تأیید سازمان سینمایی توسط صندوق اعتباری حمایت از هنرمندان نزد بیمارستان مربوط متعهد خواهد شد.

سیاست ها و ضوابط ارائه خدمات بیمه ای(تأمین اجتماعی،تکمیلی و...)معیشتی و توسعه ای سال 93 از طریق صندوق حمایت از هنرمندان به سازمان سینمایی اعلام خواهد شد تا اطلاع رسانی به صنوف سینمایی و متقاضیان صورت پذیرد.

بیمه تأمین اجتماعی هنرمندانی که در سال های پیش بیمه شده اند بدون هیچ گونه مشکلی به قوت خود باقی است اما برای متقاضیان جدید،سیاست ها و شرایط جدید صندوق اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها