امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۰:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81938
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این کارگاه با تأکید بر روش‌های تحلیل مضمونی و با استفاده از نرم افزار Maxqda به صورت دوره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این کارگاه با تأکید بر روش‌های تحلیل مضمونی و با استفاده از نرم افزار Maxqda به صورت دوره کارگاه آموزشی غیر متمرکز برای پژوهشگران پژوهشکده باقرالعلوم و طلاب سطوح عالی حوزه، اساتید دانشگاه و دانشجویان ارشد و دکتری برگزار می‌شود.

تعداد اعضای این دوره نهایتاً 30 نفر است و متقاضیان خارج از پژوهشکده، در جلسه توجیهی یا به صورت تلفنی بعد از پرداخت هزینه 80 هزار تومان ثبت‌نام می‌شوند.

هدف از برگزاری این دوره پژوهشی این است که دانش پژوهشگران در روش‌شناسی پژوهش‌های کیفی ارتقا یافته و مهارت استفاده از نرم‌افزارهای پژوهش کیفی ایجاد شود.

وحید یاوری رئیس مرکز تحقیقات دانشگاه امام صادق(ع) و عضو هیأت علمی این دانشگاه در 18 ساعت این دوره را برای طلاب و دانشجویان برگزار می‌کند.

کارگاه‌های بعدی با موضوع روش‌ها و تکنیک‌های کیفی دیگر شامل تحلیل محتوا، تحلیل گفتمان، تبارشناسی، گروه کانونی و..... در آینده نزدیک برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای اطلاع از جزئیات بیشتر می‌توانند تا تاریخ 31 اردیبهشت ماه جاری سایت پژوهشکده باقرالعلوم(ع) مراجعه یا با تلفن 37742285، 37740355-025 داخلی 127 تماس بگیرند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها