امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۳:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81944
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۳۲
تعداد بازدید: 45
سرهنگ اسد الله زحمتکش در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس با اعلام این خبر اظهار داشت: شخصی با در دست داشتن شکوائیه‌ای به پلیس فتا کرمانشاه مراجعه کرد ...

سرهنگ اسد الله زحمتکش در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس با اعلام این خبر اظهار داشت: شخصی با در دست داشتن شکوائیه‌ای به پلیس فتا کرمانشاه مراجعه کرد و گفت که مبلغی بالغ بر 3 میلیون ریال بصورت اینترنتی و غیرمجاز از حساب وی برداشت کرده‌اند.

رئیس پلیس فتا کرمانشاه گفت: کارکنان پلیس فتا استان بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند و با انجام استعلامات فنی و کار علمی و تحقیقات پلیسی موفق به شناسایی متهم شدند و با دستور قضایی وی را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اقرار متهم به جرم خود گفت: متهم اذعان داشت که صاحب یک کافی‌نت می‌باشد و شاکی برای انجام کارهای اینترنتی به او مراجعه کرده و اطلاعات بانکیش را در اختیار وی قرار داده تا به وسیله آن کارهای بانکی‌اش را انجام دهد تا اینکه  وسوسه شده و با یادداشت آنها اقدام به برداشت از حساب شاکی کرد.

رئیس پلیس فتا کرمانشاه عنوان داشت: در این سرقت شاکی بدون توجه به هشدارهای پلیس فتا اطلاعات خود را در اختیار فردی غریبه قرار داده است.

وی خاطرنشان کرد: از همشهریان عزیز خواهشمندیم ضمن رعایت نکاتی که بارها از طریق رسانه ها اعلام داشتیم از اعتماد بیجا به افراد بپرهیزند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار