امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۷:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81949
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۲۸
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، سردار سرلشکر یحیی رحیم‌صفوی در حاشیه حضور در جلسه دفاع یک رساله دکتری در جمع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، سردار سرلشکر یحیی رحیم‌صفوی در حاشیه حضور در جلسه دفاع یک رساله دکتری در جمع اساتید دانشگاه و پژوهشگران پژوهشگاه شاخص‌پژوه اصفهان با تبریک حلول

ماه مبارک رجب و ولادت‌های مبارک این ماه پربرکت، اظهار داشت: ایران پایتخت امیرالمومنین و قلب جهان اسلام و تشیع است و قلب اسلام ناب محمدی  از ایران اسلامی می‌تپد.

وی با تبریک روز معلم، امیرالمومنین را بزرگ‌ترین معلم جهان تشیع دانست و ادامه داد: هدف معلم تربیت انسان‌های متعالی بوده و انسان‌های متعالی و خردمند یک کشور را به آبادانی و آزادی می‌رسانند.

مشاور عالی مقام معظم رهبری با انتقاد از عقب ماندن ایران در دوران قاجار اظهار کرد: اگر در زمان قاجار که اروپا در حال پیشرفت بود در ایران حاکمیت در دست افراد دیگری بود، توسعه کشور سمت و سوی دیگری یافته بود.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا، سخنان خود خطاب به اساتید و پژوهشگران این پژوهشگاه، تصریح کرد: از نظر من اگر علوم در جامعه نتوانند مشکلات بشر را حل کنند این علم، علمی فاخر، ارزنده مثمر ثمر برای جامعه نیست.

وی عنوان کرد: اساتید دانشگاه‌های اصفهان اگر نمی‌توانند مشکلات در سطح ملی را حل کنند، لااقل فکری برای مشکل اساسی اصفهان یعنی مشکل آب اصفهان و محیط زیست بکنند.

سردار صفوی، نقش مدیریت را در حل مشکلات کشور ضروری خواند و اذعان داشت: بحران‌های طبیعی غیرقابل پیش‌بینی است، اما در این میان بحران علم، خردمندی، مدیریت، پیش‌بینی و آینده‌نگری قابل حل و رفع است.

وی برخورداری از آب در زاینده‌رود، اشتغال به کار فرزندان و داشتن امید به آینده و داشتن زندگی آبرومند را از حقوق طبیعی مردم اصفهان عنوان کرد و گفت: اصفهان قطب فرهنگی، صنعتی و امنیتی و دفاعی کشور است و آنچه همه خوبان دارند، همه در اصفهان جمع شده است.
انتهای پیام/2301/ذ/پ3003

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها