امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۹:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81968
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس گروه پارلمانی رومانی با ایران در دیدار با مجید تخت روانچی معاون وزیر خارجه کشورمان ضمن  ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، رئیس گروه پارلمانی رومانی با ایران در دیدار با مجید تخت روانچی معاون وزیر خارجه کشورمان ضمن  اعلام حمایت پارلمان رومانی از توسعه مناسبات با جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: ایران با داشتن جایگاه ممتاز در منطقه خاورمیانه دارای توانمندی های فراوان است و رومانی با توجه به اشتراکات دو کشور از پیشبرد مناسبات درچارچوب منافع دو ملت استقبال می کند.

مجید تخت روانچی در این دیدار با اشاره به عملکرد دولت جمهوری اسلامی ایران در راستای تعامل سازنده با دیگر کشورها ، از حضور هیئت  پارلمانی رومانی در ایران اظهار خرسندی کرد  و ابراز امیدواری کرد با بهره برداری از ظرفیتهای دو کشور شاهد رشد مناسبات درا بعاد مختلف اقتصادی ، سیاسی ، فرهنگی و پارلمانی باشیم.

معاون وزیرخارجه کشورمان همچنین با تشریح روند مذاکرات هسته ای ایران با گروه 1+5 اظهار داشت : رویکرد جمهوری اسلامی ایران رسیدن به یک توافق جامع براساس قاعده برد است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها