امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۹:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81969
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 36
محسن رحمانی مسئول بسیج دانشگاه خواجه نصیر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور عوامل ...

محسن رحمانی مسئول بسیج دانشگاه خواجه نصیر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور عوامل فتنه در دانشگاه‌های کشور در روزهای اخیر گفت: دولت یازدهم با شعار اعتدال، تدبیر و امید بر روی کار آمد و لازم است که تعریف درستی از اعتدال ارائه کند زیرا اعتدال به معنی منحرف نشدن از راه مستقیم است ولی برداشت غلط دولت از این مفهوم میانه‌روی بین حق و باطل است.

وی افزود: دولت باید نسبت به پیاده‌سازی شعار اعتدال موضع روشنی داشته باشد، به طور مثال در سیاست خارجی که آرمان‌ها و اصول انقلاب مشخص است مرزبندی خود را تعیین کند و در داخل نیز مرزبندی روشنی داشته باشد که یکی از خطوط قرمز این مرز نیز فتنه 88 است.

رحمانی ادامه داد: دولت نباید از گفتن مرز مشخص پرهیز کند بلکه باید توجه داشته باشد که مرزبندی‌های داخلی در روند کاری دولت تاثیر دارد و باید مرز مشخصی را با جریان فتنه تعیین کند.

وی با اشاره به حضور خاتمی در دانشگاه شهید بهشتی اظهار داشت: بعضی مسئولان دانشگاه‌ها که خودشان نیز در فتنه نقش داشتند با این حرکات به دنبال قبح شکنی هستند و سعی دارند اقداماتی که مورد پسند جامعه نیست را انجام دهند.

مسئول بسیج دانشگاه خواجه نصیر با بیان اینکه وزارت علوم باید پاسخگوی ایجاد التهاب در دانشگاه‌ها باشد، گفت: در شرایطی که دانشگاه‌ها نیاز به شور و نشاط علمی، اقتصادی و فرهنگی دارند عده‌ای با ایجاد التهاب نشاط را از دانشگاه‌ها می‌گیرند و وزارت علوم باید مشخص کند که این کارها با چه هدف و مقصودی انجام می‌شود.

وی افزود: نشاط در دانشگاه‌ها با ایجاد التهاب و رفتن به سمت فتنه 88 ایجاد می‌شود یا با نقش‌آفرینی دانشجویان در مسائل کلان کشور؟
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها