امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۷:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 81971
تاریخ انتشار: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۰۳
تعداد بازدید: 73
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده پس ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده پس از یک هفته سرکشی به حوزه‌های انتخابیه، جلسه علنی دارند.

بررسی چهار فقره سؤال عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه و همچنین رسیدگی به پرسش‌های حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده شاهین‌شهر و حسن کامران نماینده اصفهان از عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در دستور کار نشست‌های علنی هفته آتی پارلمان قرار دارد.

سؤال مشترک محمدحسن آصفری نماینده اراک،سیدسعید حیدری‌طیب نماینده کرمانشاه و فتح‌الله حسینی نماینده قصرشیرین از علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی هفته بعد در صحن خانه ملت بررسی می‌شود.

ارائه گزارش حمید چیت‌چیان وزیر نیرو  در زمینه «آخرین وضعیت آب و برق کشور» و اظهارنظر رؤسای کمیسیون‌های انرژی و کشاورزی در دستورکار جلسه علنی یکشنبه آتی مجلس قرار دارد.

یک نفر از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به عنوان ناظر در هیأت امنای مؤسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی در راستای اجرای تبصره ماده 7 اساسنامه مؤسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی هفته آینده در صحن علنی انتخاب می‌شود.

2 نفر از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس نیز به عنوان ناظر در هیأت عالی نظارت موضوع قانون نظام صنفی کشور در راستای اجرای ماده 53 قانون نظام صنفی کشور و یک نفر از نمایندگان مجلس به عنوان ناظر در هیأت نظارت بر مسافرت‌های خارجی کارکنان دولت در راستای اجرای بند 5 ماده یک قانون نظارت بر مسافرت‌های خارجی کارکنان دولت در نشست‌های علنی هفته آتی پارلمان انتخاب می‌شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها