امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۵:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82047
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
حسین میرزایی جانشین مسئول کانون مهدویت دانشگاه شهیدبهشتی  در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره ...

حسین میرزایی جانشین مسئول کانون مهدویت دانشگاه شهیدبهشتی  در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به حضور محمد خاتمی در دانشگاه شهیدبهشتی، گفت: ورود خاتمی به دانشگاه و التهاب آفرینی آن هم در زمان امتحانات کار درستی نبود و همه تشکل‌های دانشجویی و دانشجویانی که دلشان برای کشور و انقلاب می‌تپد، اینگونه حرکات را محکوم می‌کنند.

میرزایی با بیان اینکه مگر می‌شود هرکسی که دلش خواست سرش را پائین بیاندازد و وارد دانشگاه شود، تصریح کرد: مسئولان اجرایی دانشگاه باید پاسخ بدهند که چطور چنین کار غیر قانونی انجام شده‌است و چگونه در نظام جمهوری اسلامی افراد معاندی که از سران فتنه هم هستند، می‌توانند بدون مجوز وارد دانشگاه شوند.

وی تصریح کرد: دانشجویان منتظر پاسخ مسئولان دانشگاه و وزارت علوم هستند و این مطالبه دانشگاهیان است.

جانشین مسئول کانون مهدویت دانشگاه شهیدبهشتی خاطر نشان کرد: سران فتنه و افراد مرتبط با آنها باید بدانند که ظلم بزرگی که در حق نظام و ملت کردند هرگز از حافظه‌ها پاک نمی‌شود و مهم‌تر از آن اینکه سران و عوامل فتنه دیگر جایی در میان جامعه دانشگاهی و دانشجویی کشور ندارند.

میرزائی در خاتمه تاکید کرد: اقشار مختلف دانشجویی آماده‌اند تا با تکرار چنین اقداماتی واکنش گسترده‌تر و قاطع‌تر از خودشان نشان دهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها