امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8205
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۸
تعداد بازدید: 228
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «نهرین نت»، ساکنان شهر «بصره» در جنوب عراق، عصر دیروز پیکر دو شهید عراقی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «نهرین نت»، ساکنان شهر «بصره» در جنوب عراق، عصر دیروز پیکر دو شهید عراقی را که در دفاع از مرقد حضر زینب (س) کشته شدند، تشییع کردند.

بر اساس این گزارش، تشییع‌کنندگان با سر دادن شعار مرگ بر وهابی‌ها و اموی‌ها و فریاد علیه آل سعود و قطر در این مراسم شرکت کردند.

پیکرهای «محمد عبود المالکی» (27 ساله) متولد بصره و «حسن علی فرهود» (32 ساله) متولد بغداد، با یک خودروی ایرانی، صبح دیروز به بصره منتقل شد.

در مراسم تشییع این دو شهید، تعدادی زیادی از ساکنان محله «الاندلس» بصره و سایر نقاط این شهر و از جمله خانواده مالکی و مقامات مسئول شورای استانداری و افسران ارتش و پلیس حضور داشتند.

تشییع‌کنندگان فریاد « لبیک لبیک یا زینب» سر دادند و علیه آل سعود و وهابی‌ها و قطری شعار دادند.

«سید علی البطاط» از شهروندان عراقی شرکت‌کننده در این مراسم گفت: این دو شهید قربانی از طرف یک خانواده مومن و صادقی است که با خدای خود برای دفاع از مقدسات آل محمد (ص) پیمان بسته بودند. ما انتظار نداریم که افرادی که مدعی اسلام هستند، میلیاردها دلار صرف کند و با صدور فتواهای مختلف، جوانان گمراه را به قتل مسلمانان به اسم دین ترغیب و مرقدهای مطهر و پاک را تخریب و نابود کنند و به نبش قبر روی آورند. در چنین شرایطی، فریاد مرگ بر آل سعود، حاکم قطر و اردوغان کمترین چیزی است که ما در این مراسم تشییع می‌توانیم انجام دهیم. زیرا همه آنها مزدور اسرائیل و آمریکا هستند و در خدمت تلاش برای نجات اسرائیل و ترویج جنگ طائفه‌ای می‌باشند.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها