امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۵:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82053
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات قرار است سؤالات علیرضا زاکانی نماینده تهران، پرسش مشترک 43 نفر از نمایندگان و همچنین سؤال مشترک 16 نفر از نمایندگان و نیز پرسش مشترک 5 نفر از وکلای ملت و سؤال حمید رسایی نماینده تهران را با حضور سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات مورد بحث و بررسی قرار دهند.

کارگروه بسیج کمیسیون یکشنبه آینده پیش‌نویس قانون جامع بسیج را بررسی می‌کند و کارگروه روابط خارجی نیز لایحه تصویب پروتکل حفاظت از دریای خزر در برابر آلودگی ناشی از منابع و فعالیت‌های مستمر در خشکی الحاقی به کنوانسیون چارچوب حفاظت از محیط زیست دریایی دریای خزر را مورد رسیدگی قرار می‌دهد و سپس لایحه اساسنامه سازمان فرهنگی-هنری فارسی‌زبانان را ادامه می‌دهد.

کارگروه اقتصاد مقاومتی کمیسیون نیز روز دوشنبه بررسی راهکارهای اجرایی نمودن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری را ادامه می‌دهد و کارگروه دفاعی کمیسیون روز سه‌شنبه طرح الحاق یک بند به ماده 45 قانون خدمت وظیفه عمومی را بررسی می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار