امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۴:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82054
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
مجتبی ثابتی عضو سابق شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: مقام ...

مجتبی ثابتی عضو سابق شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: مقام معظم رهبری به نکته‌ای اشاره فرمودند که دانشگاه باید سیاسی باشد ولی سیاست‌زده نباشد، در حالیکه در حال حاضر جریان‌های افراطی، رادیکال و بعضاً اپوزیسیون در بدنه وزارت علوم در حال رسوخ است و به وضوح پیداست.

وی افزود:‌ به تازگی در دانشگاه یزد سخنرانی را آورده‌اند که مشروعیت نداشته و مشخص است به دنبال عکس‌العمل نهایی هستند زیرا ورود خاتمی به دانشگاه شهید بهشتی عکس‌العمل نیمه‌پایانی بود.

ثابتی اظهار داشت: دانشگاه شهید بهشتی که در بحث هسته‌ای شهید شهریاری را تقدیم انقلاب کرد و در زمان فتنه دانشجویان مؤثری برای انقلاب داشت و به نام شهید بهشتی نیز مزین است جای افراد فتنه‌گر و کسانی که چهره دانشگاهی ندارند، نیست.

وی اضافه کرد: به چه علت در همین زمان که مردم پیگیر صدور حکم برای فتنه‌گران هستند یکی از عوامل فتنه در دانشگاه شهید بهشتی حضور می‌یابد؟

ثابتی با بیان اینکه قوه قضائیه نباید بیش از این تساهل کند، گفت: قوه قضائیه همانطور که با دیگر محکومان برخورد می‌کند باید به طور شدیدتری با فتنه‌گران برخورد کند زیرا خدمتی که سران فتنه به آمریکا کردند عبدالمالک ریگی نکرد، فتنه‌گران در قاموس انقلابی‌گری به انقلاب ضربه زدند.

وی افزود: سران قوه قضائیه باید بدانند که نتیجه تساهل برای فتنه‌گران بی‌حرمتی روز‌افزون به انقلاب است و اگر دستگاه‌های قضایی کار درستی انجام ندهند فرزندان امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری خودشان وارد عمل می‌شوند زیرا ما دیگر فرصت سعی و خطا نداریم و کوتاه آمدن در برابر فتنه‌گران را کوتاه آمدن در برابر خون شهدا می‌دانیم.

ثابتی گفت: خون شهدای فتنه 88 نباید هدر رود و به هیچ عنوان نباید به خون شهدای انقلاب بی‌حرمتی شود، سران قوه قضائیه باید سریع‌تر برخورد کنند.

وی با بیان اینکه وزارت علوم کم‌کم جایگاه خود را فراموش کرده است، خاطرنشان کرد:‌ نمایندگان مجلس نیز باید با شدت بیشتری بی‌حرمتی مسؤلان وزارت علوم را پاسخ دهند زیرا اگر نمایندگان داعیه ولایتمداری دارند باید به فرجی دانا کارت قرمز بدهند، مماشات با فرجی دانا جایز نیست.

ثابتی افزود:‌ هرچند که فرجی دانا از عوامل فتنه نبوده است ولی گویا این مسئله نیز یک سناریوی از پیش تعیین شده به شمار می‌رود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها