امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۶:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82059
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات یکشنبه آینده پس از بحث و تبادل‌نظر ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات یکشنبه آینده پس از بحث و تبادل‌نظر پیرامون برنامه‌های کاری سال جاری کمیسیون، عضو ناظر شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان یزد را انتخاب و معرفی می‌کنند.

بررسی طرح استفساریه ماده 45 و بند (ب) ماده 65 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه و رسیدگی به طرح تعیین وظایف سازمان توسعه و عمران دریا و ساحل نیز در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

اعضای این کمیسیون هفته بعد همچنین به بررسی طرح تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان رسمی-کارگری به رسمی یا پیمانی می‌پردازند و سپس گزارش مربوط به ارز 2 پایه‌ای که از سوی کارشناس ذی‌ربط ارائه خواهد شد، را استماع و بررسی می‌کنند.

روز سه‌شنبه محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور برای ارائه گزارش مربوط به اقدامات به عمل آمده پیرامون آمایش سرزمین در کمیسیون برنامه و بودجه حاضر می‌شود.

کارگروه عمومی و دفاعی کمیسیون سه‌شنبه آینده رسیدگی به گزارش تفریغ بودجه سال1391 کل کشور را ادامه می‌دهد.

کارگروه اقتصادی کمیسیون برنامه و بودجه دوشنبه آتی رسیدگی به چگونگی تخصیص منابع بانکی را ادامه می‌دهد.

ادامه بررسی طرح اصلاح ماده 132 قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران و رسیدگی به طرح الحاق یک ماده به قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه در دستور کار این کارگروه قرار دارد.

کارگروه اجتماعی کمیسیون یکشنبه هفته آینده طرح تأمین نیروی انسانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور و آموزشکده‌های  زیرمجموعه آن طرح استفساریه قانون نحوه پرداخت عیدی کارکنان دولت و نحوه تسری آن به کارگران شاغل و مشمولان قانون کار در دستگاه‌های اجرایی را بررسی می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها