امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82063
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
حجت الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ...

حجت الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری دوره هفدهم هیئت معارف جنگ شهید سپهبد صیاد شیرازی، اظهار داشت: این هیئت یکی از یادگارهای شهید صیاد شیرازی است که تاکنون 16 دوره از آن برگزار شده است و در حال حاضر نیز در دوره هفدهم آن قرار داریم.

آل هاشم هدف از برگزاری این دوره ها را اینگونه بیان کرد: هیئت معارف جنگ از سال 1375 توسط شهید امیر سپهبد صیاد شیرازی بنا گذاشته شد که در آن دانشجویان جدیدالورود دانشگاه افسری ارتش با سفر به مناطق عملیاتی جنوب از نزدیک با این مناطق آشنا می‌شوند.

وی افزود: یکی از خصوصیات این دوره‌ها این است که فرماندهان دوران هشت سال جنگ از وقایع و اتفاقات آن دوران برای دانشجویان روایت می‌کنند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ادامه داد: برگزاری چنین برنامه هایی هم از لحاظ آموزشی و هم از لحاظ فرهنگی بسیار مهم است زیرا ما محتاج فرهنگ دفاع مقدس هستیم و باید این فرهنگ را به نسل آینده منتقل کنیم.

آل هاشم تاکید کرد: فرهنگ دفاع مقدس مانند دژی است که قابل شکستن نیست و ما نیز نباید این فرهنگ را فراموش کنیم.

وی در خصوص هفدهمین دوره هیئت معارف جنگ، اظهار داشت: این دوره از سوم اردیبهشت ماه با حضور امیر دادرس به نمایندگی از فرمانده کل ارتش آغاز شد و امروز (پنج شنبه) به پایان خواهد رسید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها