امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 27
۰۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82066
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه هفته آینده تشکیل جلسه می‌دهند و در این جلسات قرار است گزارش مسئولان ستاد مبارزه با مواد مخدر درباره اقدامات انجام شده توسط ستاد در حوزه مبارزه با موادمخدر و روان‌گردان‌ها را مورد بحث و بررسی قرار دهند.

رسیدگی به طرح الحاق یک تبصره به ماده 17 قانون ساختار نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی و اصلاح برخی از مواد قانون تأمین اجتماعی و همچنین بررسی لایحه تشکیل شورایعالی ایمنی حمل و نقل کشور نیز در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

طرح الحاق رشته بهداشت دهان و پرستاری دندانپزشکی به بهداشتکاران دهان و دندان وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هفته آینده در کمیسیون بهداشت و درمان بررسی می‌شود.

روز دوشنبه نیز اعضای کمیسیون بهداشت از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید می‌کنند.

نشست مشترک اعضای کمیسیون با سیدحسن قاضی‌زاده‌هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و معاونان وی در محل آن وزارتخانه شامگاه دوشنبه برگزار می‌شود.

سه‌شنبه آینده گزارش وزیر بهداشت در زمینه معضلات بخش درمان سوانح و سوختگی کشور و نحوه تخصیص و هزینه‌کرد بودجه سال 1393 بخش سلامت با حضور وزیر در محل کمیسیون ارائه می‌شود.

علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سه‌شنبه هفته آینده برای پاسخگویی به سؤالات علی ایرانپور نماینده مبارکه و سیدامیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی نماینده مشهد در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس حاضر می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها