امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82068
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی یکشنبه هفته آینده با تشکیل ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اعضای کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی یکشنبه هفته آینده با تشکیل جلسه‌ای به بررسی لایحه نحوه اجرای محکومیت‌های مالی اعاده شده از شورای نگهبان می‌پردازند.

رسیدگی به لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون سازمان ملل متحد برای مبارزه با جرایم سازمان‌یافته فراملی و همچنین بررسی لایحه اصلاح قانون الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون لغو ضرورت تصدیق رسمی اسناد دولتی بیگانه در دستور کار این کمیسیون قرار دارد.

سه‌شنبه آینده طرح حمایت از مالکیت صنعتی (ثبت اختراعات، طرح‌های صنعتی و علائم تجاری) در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس بررسی می‌شود.

کارگروه حقوق خصوصی کمیسیون قضایی هفته بعد لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان را بررسی می‌کند و کارگروه حقوق عمومی یکشنبه آتی طرح حمایت از مالکیت صنعتی (ثبت اختراعات، طرح‌های صنعتی و علائم تجاری) را مورد رسیدگی قرار می‌دهد.

کارگروه حقوق جزای کمیسیون قضایی دوشنبه آینده لایحه قضازدایی و حذف برخی عناوین مجرمانه از قوانین را مورد رسیدگی قرار می‌دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار