امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۵:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82072
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 54
محمدمهدی رمضانزاده مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهیدبهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ضمن محکوم ...

محمدمهدی رمضانزاده مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهیدبهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ضمن محکوم کردن ورود غیر مجاز محمد خاتمی به دانشگاه شهیدبهشتی، گفت: حضور خاتمی به این دانشگاه به هیچ عنوان قابل توجیه نیست و باید پاسخ قانع کنندگی برای این موضوع داده شود.

رمضانزداه افزود: حرکتی که در روزهای اخیر توسط فتنه‌گران در دانشگاه شهیدبهشتی بوجود آمد، نشان‌دهنده رویکرد فتنه‌انگیزانه وزیر و حرکت در جهت ایجاد سیاست‌زدگی در دانشگاه‌ است.

وی اضافه کرد: مسئولان امر باید پاسخ اقداماتی که باعث ایجاد تشنج در دانشگاه‌ها می‌شود را بدهند و بگویند هدفشان از انجام چنین اقداماتی چیست.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهیدبهشتی، اظهارداشت: وزارت‌علوم در چند ماهه گذشته عملکرد قابل قبولی نداشته‌ و نمونه آن انتصاب افراد معلوم‌الحالی است که کارنامه سیاسی مناسب و خوبی در گذشته نداشته‌اند.

رمضانزاده خاطر نشان کرد: این اقدامات یک سناریوی از پیش طراحی شده در جهت تطهیر فتنه‌گران و ایجاد پایگاه برای آنها در دانشگاه‌ها بود که دانشجویان با بصیرت و هوشیار با حضور به موقع در صحنه حاضر شدند و تمام معادلات آنها را برهم زدند.

وی با اشاره به هزینه‌هایی که فتنه‌گران به کشور تحمیل کردند، تاکید کرد: دانشجویان خیانت فتنه‌گران را فراموش نکرده‌اند و با شور انقلابی مانع تبدیل شدن دانشگاه‌ها به جولانگاهی برای احزاب سیاسی و افراد معلوم الحال می‌شوند.

رمضانزاده با بیان اینکه سیاست‌زدگی در دانشگاه به ضرر دانشگاهیان است، اضافه کرد: با این حرکات در روند پیشرفت‌های علمی سال‌های گذشته خلل ایجاد می‌کنند و مسیر رسیدن به چشم‌انداز مورد نظر را منحرف می‌سازند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهیدبهشتی یادآور شد: عملکرد مسئولان دانشگاه شهیدبهشتی که در گذشته ژست‌های انقلابی زیادی می‌گرفتند، در روزهای اخیر باعث نمایان شدن چهره واقعی آنها شد و تناقضات میان گفتارشان را برای همه مشخص شد.

رمضانزاده ادامه داد: ما همچنان منتظر پاسخگویی مسئولان در رابطه با این موضوع هستیم و از نمایندگان ملت در مجلس می‌خواهیم اقدامی عاجل در برخورد با این حرکت غیرقابل قبول انجام دهند.

وی در ادامه تصریح کرد: مسئولان آموزش عالی کشور باید بدانند که روند پیش‌ گرفته شده در این وزارتخانه و استفاده از عوامل فتنه در پست‌های دولتی و تبدیل کردن دانشگاه‌ها به جولانگاه سیاسی فتنه‌گران با قوانین کشور متناقض است.

رمضانزاده به روحیه مطالبه‌گری و انقلابی دانشجویان اشاره کرد و گفت: با توجه به این موضوع دانشجویان به عنوان چشمان بیدار جامعه اجازه نخواهند داد ارزش‌ها و اصول‌های اساسی انقلاب ملعبه عده‌ای فتنه‌گر شود.

وی ادامه داد: اگر حضور خاتمی و دیگران که سابقه اقدام علیه امنیت ملی را دارند تکرار شود اینبار جنبش دانشجویی محکم‌تر از گذشته برای دفاع از سنگر علم و جلوگیری از تحریف انقلاب در راستای وظیفه شرعی خویش به پا خواهند خواست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها