امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82074
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور ...

محمد سلیمانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به حضور برخی عناصر نزدیک به فتنه در دانشگاه‌ها گفت: اتفاقی که در دانشگاه‌ها در حال رخ دادن است بستر و زمینه تنش و آشوب را فراهم می‌نماید.

سلیمانی با انتقاد از انتصاب برخی چهره‌های نزدیک به فتنه در سمت ریاست دانشگاه‌ها اظهار داشت: مدیریت‌هایی که نصب شده‌اند عمدتاً کسانی هستند که در فتنه شریک بوده و نقش داشته‌اند و در برخی موارد به آشوب‌طلبی مشهورند.

نماینده مردم تهران در مجلس اضافه کرد: وقتی افرادی که فتنه‌ای نظیر 18 تیر 78 را ایجاد کرده و در فتنه 88 نقش داشته‌اند به عنوان رئیس دانشگاه منصوب می‌شوند باید هم درب دانشگاه به سوی فتنه‌گران باز شود.

وی خواستار توجه جدی شورای عالی انقلاب فرهنگی به انتصاب رؤسای دانشگاه‌ها شد و افزود:‌ شورای عالی انقلاب فرهنگی باید به این موضوع ورود کند و سابقه رؤسای دانشگاه‌هایی که از سوی این شورا تأئید می‌شود را به صورت جدی بررسی کند.

سلیمانی تصریح کرد: برخی از افرادی که شورای عالی انقلاب فرهنگی ریاست آنها بر دانشگاه‌ها را تأئید کرده سابقه روشنی در فتنه دارند.

نماینده مردم تهران در مجلس درباره نقش مجلس در جلوگیری از انتصاب افراد مسئله‌دار به عنوان رئیس دانشگاه خاطرنشان کرد: هیأت‌رئیسه مجلس در این زمینه باید زودتر سؤالاتی که از مجموعه مدیریت وزارت علوم شده را در دستور کار قرار دهد تا نمایندگان و مردم در این باره آگاه شوند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها