امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82076
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
قاسم جعفری، نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان ...

قاسم جعفری، نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به زمان برگزاری جلسات رای اعتماد به وزیر پیشنهادی علوم گفت: در آن ایام و پیش از جلسه رای اعتماد زمانی که آقای وزیر در جلسات کمیسیون حضور می‌یافت می‌گفت که آقای روحانی به من تاکید کرده که آرامش دانشگاه‌ها برای من مهم است.

وی اضافه کرد: اگر طبق گفته‌های وزیر آقای روحانی انقدر به آرامش در محیط‌های دانشگاهی تاکید دارد باید فضای دانشگاه‌ها از تنش به دور بوده و در راستای اقتصاد مقاومتی، پژوهش‌های کاربردی و بنیادی و همچنین علم و دانش حرکت کند.

جعفری با بیان اینکه دانشگاه‌ها به عنوان محیط‌های علم‌اندوزی و دانش نیاز مبرم به آرامش دارند تصریح کرد: دولتمردان باید تمام تلاش خود را برای آرامش محیط‌های علمی به کار گیرند.

وی در عین حال گفت: از تدبیر و امید به دور است که دانشگاه‌ها در یک فضای حاشیه‌ای و تنش‌زا فعالیت کنند زیرا در چنین محیطی علم و دانش به حاشیه رفته و مسائل سیاسی مورد توجه قرار می‌گیرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها