امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۳:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82091
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
سرهنگ حمیدرضا خیلدار در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، با اشاره به انعقاد توافقنامه میان فدراسیون جودو و سازمان محیط زیست اظهار داشت: بر اساس ...

سرهنگ حمیدرضا خیلدار در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، با اشاره به انعقاد توافقنامه میان فدراسیون جودو و سازمان محیط زیست اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های پیش‌بینی شده مقرر شد تا آموزش‌های لازم به محیط‌بانان داده شود که در این میان آموزش جسمانی یکی از اولویت‌ها است.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور افزود: در این راستا سازمان محیط زیست توافقنامه‌ای با فدراسیون جودو ایجاد کرد و مقرر شد از سه ماهه دوم سال جاری آموزش دفاعی محیط‌بانان شروع شود.

وی با بیان اینکه آموزش رزمی محیط‌بانان در دستور کار سازمان محیط زیست است ادامه داد: در این باره آموزش تیراندازی به محیط‌بانان ارائه می‌شود.

سخنگوی ستاد اجرایی بیمه سلامت همگانی همچنین از لغو مجوز سلاح متخلفان شکار خبر داد و گفت: متخلفانی که بدون اخذ مجوز اقدام به شکار می‌کنند مجوز سلاح آنان لغو می‌شود.

سرهنگ خیلدار یادآور شد: بر اساس مذاکراتی که با کمیسیون سلاح و مهمات شورای امنیت کشور داشتیم قرار شد هر سه ماه یکبار از تمامی استان‌ها استعلام گرفته شود و کسانی که بدون مجوز اقدام به شکار کردند مجوز سلاح آنها لغو شود.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس شکارچیان متخلف چنانچه محکوم به شکار غیرمجاز شده باشند مجوز سلاح آنها باطل می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها