امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۲۲:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82111
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از «وبدا»، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی در دیدار آیت‌الله وحید خراسانی گفت: ای کاش ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از «وبدا»، سید حسن قاضی‌زاده هاشمی در دیدار آیت‌الله وحید خراسانی گفت: ای کاش اجازه مستند سازی از بیانات شما داده می‌شد و ما می‌توانستیم صدا و تصویر این جلسه بسیار تاثیر گذار را به همکاران خوب خودمان برسانیم.

وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: امسال یکی از برنامه‌های مهم دولت توجه جدی به سلامت به عنوان حق مسلم مردم است.

هاشمی با اشاره به اینکه توقع عمومی در حال حاضر بیش از توان ما است و امیدواریم که در جای جای میهن اسلامی بتوانیم خدمت کنیم، افزود: ما در اینجا حاضر شدیم که دعای شما و راهنمایی‌های ارزشمندتان بتواند کمک کننده راه ما باشد.

وی ادامه داد: من حدود 400 هزار نفر از همکارانم محتاج راهنمایی‌ها و دعای شما هستیم و معتقدیم اگر مردم راه‌های پیشگیری و خودمراقبتی را بدانند، هم هزینه‌های دولت کاهش می‌یابد و هم موفقیت بیشتر مردم را به همراه خواهد داشت.

وزیر بهداشت با اشاره به اینکه بحث سلامت منجر به بروز مشکلات بسیار زیادی برای برخی از کشورها شده است گفت: ما در استان قم نیز گلایه‌های مردم را نسبت به مشکلات این حوزه شنیدیم و متاسفیم که با وجود جمعیت یک میلیون و 200 هزار نفری و با وجود زحمات فراوان همکارانم در این استان، نسبت به شاخص‌های اصلی و استاندارد سلامت عقب هستیم.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه دولت در موقعیت مناسبی پیکره سلامت را تحویل نگرفت و این اتفاق منجر به بروز مشکلات زیادی برای ما شده است.

انتهای پیام/2258/ح/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها