امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82112
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، رهام کیایی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه پانزدهمین دوره از مسابقات ملی مهارت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، رهام کیایی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه پانزدهمین دوره از مسابقات ملی مهارت با اشاره به مهم‌ترین رسالت این سازمان اظهار کرد: مهارت آموزی و ارتقای مهارت‌های نیروی کار از مهم‌ترین وظایف و رسالت‌های آموزش فنی و حرفه‌ای کشور تلقی می‌شود.

وی با بیان اینکه البته موضوع توانمندسازی نیروهای سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای نیز در این سازمان صورت می‌گیرد، اضافه کرد: هر ساله مهارت‌آموزان بسیاری در سطح کشور زیرپوشش آموزش‌های مهارتی این مراکز فنی و حرفه‌ای فعال در سطح کشور قرار می‌گیرند.

معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای تصریح کرد: در حال حاضر 700 مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای در سطح کشور فعالیت می‌کنند و آموزش‌های مهارتی را در رشته‌های مختلف به متقاضیان ارائه می‌د‌هند.

وی با تاکید بر اینکه همچنین در حال حاضر 15 هزار آموزشگاه آزاد فنی و حرفه‌ای در سطح کشور فعالیت می‌کنند، ادامه داد: سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در کنار ارائه آموزش‌های مهارتی به متقاضیان نسبت به برگزاری همایش‌ها و برنامه‌ها اقدام می‌کند.

کیایی با اشاره به اینکه آموزش فنی و حرفه‌ای رسالت بزرگ، خطیر و سنگینی را در کشور به عهده دارد، تاکید کرد: مسابقات ملی مهارت به عنوان یکی از مهم‌ترین رخدادهایی محسوب می‌شود که طی سال‌های گذشته در سطح کشور دنبال شده است.

وی با بیان اینکه این مسابقات در چند مرحله و در رشته‌های مختلفی در میان مهارت‌آموزان برگزار می‌شود، افزود: اصفهان یکی از استان‌های فعال در مسابقات ملی مهارت است و مهارت‌آموزان اصفهانی شرکت کننده در این مسابقات از توانمندی‌های بسیاری برخوردار هستند.

معاون اداری و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای گفت: روند حضور کشور ایران در مسابقات ملی مهارت قابل تحسین است و جمهوری اسلامی ایران با برگزاری این مسابقات در راستای ارتقای فرهنگ مهارت‌آموزی در کشور تلاش می‌کند.

انتهای پیام/63004/ح30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها