امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۷:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8213
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۸
تعداد بازدید: 216
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «زی نیوز»، «چاک هیگل» وزیر دفاع آمریکا روز گذشته (جمعه) در کنفرانس مطبوعاتی پنتاگون اعلام کرد که «باراک ...

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری «زی نیوز»، «چاک هیگل» وزیر دفاع آمریکا روز گذشته (جمعه) در کنفرانس مطبوعاتی پنتاگون اعلام کرد که «باراک اوباما» رئیس جمهوری آمریکا درصدد است که ژنرال «کورتیس اسکاپاروتی» را به عنوان جایگزین ژنرال «جیمز تورمن» به عنوان فرمانده جدید نیروهای آمریکایی در کره منصوب کند.

بر اساس این خبر، اسکاپاروتی در شرایط فعلی به عنوان مدیر اداره ستاد مشترک در پنتاگون فعالیت دارد و به محض اینکه نامزدی وی برای پست جدیدش به عنوان فرمانده نیروهای آمریکایی در کره اعلام شود، سنا باید ارائه چهارمین نشان ستاره و موقعیت جدید او را منصوب کند.

تورمن نیز که در جولای سال 2011 میلادی به سمت فعلی خود در کره منصوب شد و در پر تنش ترین دوره زمانی در شبه جزیره کره خدمت کرد، در شرف بازنشستگی است.

وزیر دفاع آمریکا روز گذشته اعلام کرد که اسکاپاروتی در زمینه های بسیار مهمی از جمله فرماندهی مشترک «آیساف» خدمت کرده است.

هیگل اعلام کرد که درباره نامزدی اسکاپاروتی با «پارک گن های» رئیس جمهور کره جنوبی در نشست تاریخ 7 مه در پنتاگون گفت‌وگو کرده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار