امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82132
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، کاخ ریاست جمهوری افغانستان امروز (پنجشنبه) با انتشار اطلاعیه‎ای اعلام کرد که ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، کاخ ریاست جمهوری افغانستان امروز (پنجشنبه) با انتشار اطلاعیه‎ای اعلام کرد که «حامد کرزی» رئیس جمهور افغانستان نخستین نشست مشورتی را برای برگزاری مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید این کشور برگزار کرد.

در این نشست 2 معاون ریاست جمهوری، رئیس پارلمان، رئیس مجلس سنا، 2 نامزد پیشتاز انتخابات، رئیس دادگاه کل و رئیس دادستانی این کشور حضور داشتند.

حامد کرزی در این نشست تأکید کرده است که مراسم تحلیف رئیس جمهور بعدی این کشور باید هرچه با شکوه‎تر برگزار شود.

وی همچنین به اداره امور و شورای وزیران این کشور دستور داد تا تمام آمادگی‎ها را برای مراسم تحلیف رئیس جمهور بعدی این کشور بکار گیرد.

بر اساس این اطلاعیه، رئیس جمهور افغانستان در این نشست از وزارت خارجه این کشور خواسته است تا برای دعوت مهمانان خارجی در مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید این کشور اقدامات لازم را اتخاذ کنند.

این آمادگی‎ها در حالی است که نتایج نهایی ریاست جمهوری افغانستان در 24 اردیبهشت اعلام خواهد شد و از سویی دیگر بر اساس قانون اساسی این کشور دوره زمامداری حامد کرزی تا یکماه دیگر پایان می‌یابد.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها