امروز : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 26
۰۴:۰۴
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82141
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 54
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری «فلسطین الیوم»، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» امروز پنجشنبه نوشت:کانال دهم تلویزیون اسرائیل چند روز پیش نوار ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری «فلسطین الیوم»، روزنامه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» امروز پنجشنبه نوشت:کانال دهم تلویزیون اسرائیل چند روز پیش نوار ویدیویی را پخش کرد که نشان می‌دهد یک نظامی این رژیم برخورد خشونت‌آمیزی با دو جوان فلسطینی در شهر الخلیل دارد.

این نظامی سلاح خود را به طرف سر این دو جوان فلسطینی هدف‌گیری و تهدید می‌کند به سوی آنها شلیک خواهد کرد.

این نظامی اسرائیلی در حالی که سلاح خود را به سوی دو جوان فلسطینی نشانه گرفته است به آنها لگد می‌زند.

این سرباز رژیم صهیونیستی به اتهام برخورد نادرست یا زیردستان خود در بازداشت به سر می‌برد اما نوار ویدیویی مربوط به نشانه رفتن سلاحش به سوی جوانان فلسطینی در شبکه اجتماعی فیس بوک منتشر شده و ده‌ها هزار شهرک نشین و نظامی صهیونیست با گذاشتن لایک برای فیلم، حمایت خود را از وحشی‌گری این شخص نشان دادند.

مقامات رژیم صهیونیستی هم حمایت خود را از این نظامی افراطی  اعلام کردند.

«موشه ویگلین»، نماینده کنست و «نفتالی بنت»، وزیر اقتصاد اسرائیل تازه ترین مقامات صهیونیستی هستند که از این نظامی حمایت کرده‌اند.

شماری از صهیونیست‌ها از جمله «اوربت استروک» یک نماینده دیگر کنست هم با تظاهرات مقابل پادگانی که نظامی اسرائیلی در آن خدمت کرده است حمایت خود را از وحشی‌گری وی علیه فلسطینیان نشان دادند.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار