امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۴:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82154
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، بلدوزرهای رژیم صهیونیستی برای شصت و هشتمین بار ظهر امروز پنج‌شنبه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، بلدوزرهای رژیم صهیونیستی برای شصت و هشتمین بار ظهر امروز پنج‌شنبه اقدام به تخریب روستای فلسطینی نشین «العراقیب» در صحرای نقب واقع در جنوب سرزمین‌های اشغالی کردند.

رژیم صهیونیستی این روستا را روستای غیر قانونی می‌داند که باید تخریب و اهالی آن به مکانی دیگر کوچانده شوند. در تمام شصت و هشتمین باری که این روستا تخریب شد، فعالان و افراد داوطلب اقدام به بازسازی مجدد این روستا کردند تا رژیم صهیونیستی اهالی را به خاطر هزینه تخریب مجدد جریمه نکند.

برخی از اهالی منطقه می‌گویند که طی 3 هفته 3 بار خانه‌های آنها به دست بلدوزرهای رژیم صهیونیستی تخریب شده است، اما از آنجا که آنها این منطقه را زادگاه و وطن خود می‌دانند، آن را ترک نخواهند کرد.

منطقه صحرای نقب از جمله مناطق فلسطینی نشین سرزمین‌های اشغالی است که رژیم صهیونیستی سودای تصرف این مناطق با آواره کردن ساکنان آن را در سر می‌پروراند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها