امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۲۲:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82155
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه سوری الوطن، «وائل الحلقی»، نخست وزیر سوریه ضمن تبریک روز کارگر و جایگاه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه سوری الوطن، «وائل الحلقی»، نخست وزیر سوریه ضمن تبریک روز کارگر و جایگاه ارزشمند کارگران سوری به ویژه در طی 3 سال بحران سوریه که همواره در کنار ارتش و نظام سوریه بوده‌اند و تا جای ممکن به چرخه اقتصاد و تولید کشور کمک کرده‌اند، گفت: بدون تردید اگر چرخه اقتصاد کشور همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد، به دلیل از خودگذشتگی کارگران است.

وی تصریح کرد:‌ کارگران سوری هم در عرصه تولید فعال بوده و هم در طول بحران در کنار ارتش و نیروهای مسلح بوده‌اند و تعدادی از نیز در راه دفاع از وطن جان خود را فدا کرده‌اند.

نخست وزیر سوریه حضور کارگران در عرصه اقتصادی را کم اهمیت‌تر از حضور ارتش سوریه در میدان‌های مختلف نبرد ندانست.

وی در ادامه تاکید کرد که سوریه در روزهای آینده شاهد پیروزی‌ها و موفقیت‌های بسیاری در عرصه میدانی و جبهه‌های مختلف نبردخواهد بود.

الحلقی یکی از مهمترین اقدامات پیش روی دولت طی ماه‌ آتی را برگزاری انتخابات در سوریه دانست و تاکید کرد که دولت سوریه تمام تلاش‌ خود را به کار می‌بندد تا انتخابات ریاست جمهوری در کشور شفاف و بی‌طرف برگزار شود.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها