امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82169
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات کتاب نیستان که به انتشار کتاب های شاخص در حوزه ادبیات و دیگر ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انتشارات کتاب نیستان که به انتشار کتاب های شاخص در حوزه ادبیات و دیگر حوزه ها می پردازد و بیشتر با کتاب های سید مهدی شجاعی نویسنده نام آشنای کشورمان شناخته می شود مانند دیگر ناشران شاخص برنامه دیدار  نویسندگان با مخاطبان را در دست دارد.

به همین مناسبت و هم زمان با روزهای برگزاری نمایشگاه کتاب سید مهدی شجاعی در دو روز شنبه سیزدهم اردیبهست و چهارشنبه هفدهم اردیبهشت از ساعت 16 تا 18 در غرفه انتشارات کتاب نیستان حضور می یابد.

جدیدترین کتابی که اخیرا از سید مهدی شجاعی توسط انتشارات کتاب نیستان منتشر شد، کتاب  مرد رویاها بود، که فیلمنامه ای درباره زندگی شهید چمران است.

همچنین قرار است سایر نویسندگان مطرح کشورمان در غرفه این نشر حضور پیدا کنند که می توان به حضور محمدرضا بایرامی، احمد دهقان و رضا امیرخانی اشاره کرد که در بازه های زمانی متفاوت در این نشر حضور پیدا می کنند. زمان حضور دیگر نویسندگان قطعی است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار