امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82184
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
جعفر عبدی، جانشین مسئول غرفه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات ...

جعفر عبدی، جانشین مسئول غرفه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ بیان داشت: کانون برای این دوره از نمایشگاه تنها توانست عروسک «سارا» را به مخاطبان نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه کند.

وی اضافه کرد: تاکنون 200 عدد از عروسک «سارا» از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران آمده است،‌ اما کودکان و نوجوانان اصلاً نگران نباشد چراکه تعداد بیشتری از این عروسک در انبار کانون موجود است که بر حسب تقاضا آن را به مخاطبان خود، ارائه می‌کنیم.

 

عبدی با اشاره به این مطلبه که عروسک «دارا» در انبار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان موجود نیست،‌ ادامه داد: این عروسک با قیمت 12500 تومان و با 8 درصد ارزش افزوده در نهایت با 13500 تومان به بازدیدکنندگان بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران عرضه می‌شود.

گفتنی است، بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 10 لغایت 20 اردیبهشت سال جاری در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها