امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۲۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82186
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌حسن ادیب زاده، مدیر مؤسسه ایمان جهادی (صهبا)، با اشاره به عرضه کتاب «آن سوی شهادت» در غرفه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌حسن ادیب زاده، مدیر مؤسسه ایمان جهادی (صهبا)، با اشاره به عرضه کتاب «آن سوی شهادت» در غرفه این انتشارات در نمایشگاه کتاب تهران گفت: جلد سوم و چهارم این مجموعه با عنوان «جریان روشنفکری اسلامی در ایران» و «شهید مطهری احیاگر تفکر اسلام»، طی روزهای آینده به نمایشگاه می‌رسد.

وی ادامه داد: کتاب «قرارگاه‌های فرهنگی» که به نوعی مکمل کتاب «دغدغه‌های فرهنگی» است، نیز در نمایشگاه عرضه شده است.این کتاب نیز براساس بیانات مقام معظم رهبری تدوین شده و به خاطر کاربردی و عملیاتی بودن برای مؤسسات فرهنگی بسیار مناسب است.

وی در پایان یادآور شد: کتاب «میزبانی از بهشت»، روایتی از دیدار آقا با خانواده 5شهید مشهدی نیز در نمایشگاه کتاب تهران در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

به گفته ادیب زاده این کتاب روایت داستانی از این دیدار همراه با شرح مختصری از زندگی شهید و عکس‌های بازدید است که به صورت رنگی منتشر شده‌ است.
پایان پیام/ و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها