امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۹:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82192
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، موسسه انتشارتی «روایت ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، موسسه انتشارتی «روایت فتح» در نظر دارد تا از تازه‌ترین آثار منتشر شده خود در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی کرده و به بررسی آثار شاخص انتشارات «ساقی» بپردازد.

این مراسم 13 اردیبهشت سال جاری از ساعت 13:30 الی 14:30 در سالن سرای اهل قلم با حضور نویسندگان، اهالی فرهنگ و ادب، منتقدان ادبی و عموم بازدیدکنندگان نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برگزار می‌شود.

از جمله کتاب‌هایی که در این مراسم رونمایی خواهد شد می‌توان به کتاب «غلامرضا رضایی» ار سری مجموعه کتاب‌های «یادگاران»، کتاب «شهیدان آقاجانلو» از سری مجموعه کتاب‌های «مادران»، 3 مجموعه شعر در حوزه شعر مقاومت اسلامی با عنوان «با واژه در سنگر» به کوشش «جواد محقق»، «درخت آتش» که شعرهای نزار قبانی بوده و «خندیدن با لبان زخم» که شعر «احمد مطر» با ترجمه «عبدالرضا رضایی‌نیا» است، اشاره کرد.

گفتنی است، غرفه انتشارات روایت فتح در راهروی 16 غرفه یک بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران واقع شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها