امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۴:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82193
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 76
مصطفی امرائی، مدیر نشر بین‌المللی اسراء در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیست و هفتمین نمایشگاه ...

مصطفی امرائی، مدیر نشر بین‌المللی اسراء در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، بیان داشت: این انتشارات برای نخستین روزهایی برپایی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حدود 5 هزار نسخه از کتاب «مفاتیح الحیات» را آماده کرده است.

وی اضافه کرد: نشر اسراء برای بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بیش از 20 هزار نسخه کتاب «مفاتیح‌الحیات» را آماده چاپ کرده است که در صورت متقاضی هر چند روز یکبار این کتاب‌ در تیراژ بالا به این غرفه آورده می‌شود.

امرائی ادامه داد: کتاب «مفاتیح الحیات» با همان قیمت قبلی یعنی 14500 تومان به چاپ رسیده است که به بازدیدکنندگان نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با 15 درصد تخفیف، در حقیقت با 13 هزار تومان ارائه می‌شود.

گفتنی است،‌ بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از 10 لغایت 20 اردیبهشت سال جاری در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها