امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۸:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82205
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
مهدی صادقی، نویسنده ادبیات بزرگسالان در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزار فارس در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران درباره کتاب ...

مهدی صادقی، نویسنده ادبیات بزرگسالان در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزار فارس در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران درباره کتاب «حاتمی در امتداد فردوسی»، بیان داشت: در این کتاب، شخصیت پردازی های سریال هزار دستان را با برخی از شخصیت های داستان های شاهنامه تطبیق دادم.

وی اضافه کرد: این کتاب دارای بخش هایی نظیر «حاتمی، سعدی است»، «حاتمی، حافظ است»، «حاتمی، فردوسی است»، «یونیت گرافیکی»، «پنیر پیتزای»، «تضادها»، «شخصیت ها و رویدادها»، «تابلو گرونیکا»، «ایده آلیسم و پراگماتیسم»، «شور جوانی»، «تجربه پیری»، «آغاز و پایان هزار دستان»، «از باربد تا چاپلین» و «ذوق سیمرغی_ ذلت نابینایی» است.

صادقی ادامه داد: کتاب «حاتمی در امتداد فردوسی» با موضوع تحلیل تاریخی محور بر هزار دستان علی حاتمی با نگاه به چندی از داستان شاهنامه از سوی انتشارات «رسم» در 263 صفحه با قیمت 15 هزار تومان منتشر شده است که در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با قیمت 12 هزار تومان به فروش می رسد.

وی درباره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران گفت: این نمایشگاه هنوز به حد ایده آل نرسیده است اما نسبت به سال گذشته از نظم بهتر و بیشتری برخوردار است.

بر اساس این گزارش، بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 10 لغایت 20 اردیبهشت سال جاری در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها