امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۲:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82217
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، کتاب «متهم ردیف اول» در ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، کتاب «متهم ردیف اول» در واقع جلد چهل و یکم سری مجموعه کتاب های «نیمه پنهان» است که به حضور حسین شریعتمداری در دادگاه مطبوعات اختصاص دارد که از سوی دفتر پژوهش های موسسه کیهان منتشر و برای چاپ نخست در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران روانه بازار نشر شده است.

در پشت جلد این کتاب آمده است: برخود لازم می دانم از شهدای بزرگواری که در عملیات تروریستی خونین سال های 1385 و 1384 در اهواز و زاهدان به شهادت رسیدند، عذرخواهی کنم و خطاب به ارواح مقدسه آنان عرض کنم از اینکه می بینید دادگاهی در جمهوری اسلامی ایران، اینجانب را به جرم دفاع از مظلومیت شما در جایگاه (متهم) نشانده و در مقابل، حامی تروریست ها که شما عزیزان را به خاک و خون کشیده اند، در همین دادگاه با سرافرازی در جایگاه «شاکی» ایستاده است، نگران نباشید.

کتاب «متهم ردیف اول» با قیمت 8200 تومان منتشر شده است که انتشارات «کیهان» با 20 درصد تخفیف در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، این کتاب را به مخاطبان خود، ارائه کرده است.

از دیگر کتاب های چاپ اول انتشارات «کیهان» در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می توان به جلد دوم کتاب «جستارهایی از تاریخ اسلام» اشاره کرد که توسط «سیدمحمد سعید مدنی» نویسنده کیهان ورزشی نوشته شده است، اشاره کرد که «زندگی خدیجه (س)»، «شیعه امام کش»، «امام سجاد (ع) و جذامی ها»، «شهادت کمیل بن زیاد»، «شکست ناپذیری روح» و «ملاک مسئولیت در حکومت علی (ع)» از جمله بخش های این کتاب است.

بر اساس این گزارش، بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 10 لغایت 20 اردیبهشت سال جاری در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها