امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8222
تاریخ انتشار: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۰۸
تعداد بازدید: 163
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از موسسه امریکن اینترپرایز، آمریکا دارای معضل مرتبط با اشتغال مردان (نرخ مشارکت در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از موسسه امریکن اینترپرایز، آمریکا دارای معضل مرتبط با اشتغال مردان (نرخ مشارکت در نیروی کار برای مردان آمریکایی پایین‌تر از همتایان شان در تقریبا تمامی کشور‌های اروپایی است) و همچنین آموزش و پرورش، در حالیکه آمریکایی‌های بین 55 سال تا 64 سال در زمره آموزش یافته ترین‌ها در جهان هستند، آمریکایی‌های بین 24 تا 35 سال فقط میانه گروه هستند.

در یک روند کمتر درک شده که مشخصا کمتر هم در رسانه‌ها گزارش شده است، روابط عاطفی آمریکایی‌ها به طور نسبی بی ثبات است و با عواقب کاملا منفی برای کودکان آمریکایی. تحقیقات نشان داده است که تغییرات رابطه‌ای (به طور مثال هنگامی که یکی از والدین شریک خود را تغییر می‌دهد) به طور مشخص برای کودکان زیان بار خواهد بود، حتی زیان بارتر از آنکه کودک توسط یک مادر تنها و بدون هیچ شریکی بزرگ شود.

آمریکایی‌ها به طور تاریخی بیشتر از اروپایی‌ها ازدواج کرده‌اند، بیشتر طلاق گرفته‌اند و همچنین مدت کوتاه تری با یکدیگر زیر یک سقف زندگی کرده‌اند. اما اکنون تفاوت‌ها در استحکام روابط بیشتر از گذشته شده است.

در یک تحقیق در اواسط دهه 1990، 12 درصد کودکان آمریکایی تجربه داشتن سه و یا بیشتر شریک برای والدین خود داشته‌اند. در رده بعدی کشور سوئد با فقط 3 درصد قرار داشت. اگر نه به طور قطع، محتمل است که این شکاف در طی دو دهه گذشته عمیق تر شده است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها