امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82235
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۲۸
تعداد بازدید: 76
انوشیروان محسنی بندپی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از مشهد، در خصوص تعرفه بیمارستان‌ها در سال جاری اظهار کرد: امسال با توجهی که دولت جدید به بخش سلامت ...

انوشیروان محسنی بندپی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از مشهد، در خصوص تعرفه بیمارستان‌ها در سال جاری اظهار کرد: امسال با توجهی که دولت جدید به بخش سلامت داشته است، در رابطه با بیمارستان‌های دولتی شرایطی طراحی شده که از اول خردادماه عملیاتی خواهد شد.

وی در ادامه از شرایط طراحی شده به اینکه باید در بیمارستان‌های دولتی تنها همان 10 درصد مشخص شده توسط قانون از بیمار اخذ شود، اشاره کرد و گفت: نباید بیمار برای تهیه ملزومات دیگر بیماری خود به بیرون از بیمارستان هدایت شود.

محسنی خاطرنشان کرد: باید در همان بیمارستان که بیمار برای جراحی مراجعه کرده است، امکانات دیگر مورد نیاز وی مانند لوازم و اقدامات لازم در جراحی‌های قلب، زانو و چشم و هر آنچه که در گذشته دارای ماهیت تعرفه‌ای نبوده و بیمار برای آن از بیمارستان خارج می‌شد مهیا شده و در اختیار وی قرار گیرد.

وی تصریح کرد: در این رابطه بیمارستان مکلف است که از بیمار پس از مداوا و در هنگام ترخیص بیش از 10 درصد قانونی را دریافت نکند.
انتهای پیام/2202/ط40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها