امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۵:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82279
تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۱۴
تعداد بازدید: 52
امیرضا واعظ آشتیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص اظهارات علی فتح‌الله‌زاده در خبرگزاری پیروان ...

امیرضا واعظ آشتیانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در خصوص اظهارات علی فتح‌الله‌زاده در خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مبنی بر مالکیت باشگاه استقلال در کمپ ناصر حجازی گفت: در فرصتی مناسب با اسناد و مدرک ثابت می‌کنم که هیچ کدام از حرف‌های او پایه و اساس ندارد و زیان انباشته او را هم ثابت می‌کنم.

وی ادامه داد: با مدرک ثابت می‌کنم اسنادی که او منتشر کرده هیچ ربطی به باشگاه استقلال ندارد. در گفت‌وگو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس تمام این اسناد و مدارک را منتشر می‌کنم.

وی ادامه داد: من مدارک اجاره نامه و بندهای آن را منتشر می‌کنم تا خیلی از مسائل مشخص شود تا افکار عمومی بدانند عده‌ای اعتقاد دارند تا دروغ هست نباید راست گفت.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال افزود: من به وزارت ورزش هم اعلام کردم زیان انباشته‌ای که ایشان از آن صحبت می‌کند رقم‌ خیلی کمتر است اما فکر می‌کنم او حتی معنی زیان انباشته را نمی‌داند و فکر می‌کنم باید قبل از صحبت با رسانه‌ها با یک حقوقدان مشورت کند تا معنی لغات را متوجه شود. ایشان بگوید معنی مقررات چیست؟! من با اسناد و مدارک به بند بند حرف‌های ایشان پاسخ می‌دهم و این اسناد را در اختیار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس قرار می‌دهم تا مستند و با مدارک پاسخ ادعاهای او بدهم.

واعظ‌آشتیانی در پایان با ذکر حدیثی از رسول اکرم (ص) به صحبت‌هایش پایان داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها