امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82311
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 61
امید چوپان‌کاره معاون سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در رابطه با ...

امید چوپان‌کاره معاون سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در رابطه با حضور عوامل فتنه در دانشگاه‌های کشور گفت: عوامل فتنه نتوانستند امتیازات مدنظر خود را از دولت یازدهم بگیرند و به همین دلیل با سناریوهای از پیش تعیین شده و حضور در دانشگاه‌ها سعی دارند جریان اصلاح‌طلبی را در دانشگاه‌ها احیا کنند تا هم دولت را تحت فشار قرار دهند و هم نیروهای جوان خودشان در دانشگاه‌ها بیدار شوند.

وی افزود: البته با وجود اینکه وزیر علوم به تعهدات خود عمل نکرد عوامل دیگر فتنه مانند دانشجویان و اساتید اخراجی نیز به دانشگاه‌ها بازگشتند.

چوپان‌کاره ادامه داد: این شرایط جز ایجاد فضای تشنج، منفعتی برای دانشگاه و روند علمی کشور ندارد و تنها یک سری بازی سیاسی است که سبب جوسازی‌ها می‌شود و چیزی عاید دانشگاه نمی‌کند.

معاون سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شاهد اظهار داشت: با حضور عوامل فتنه در دانشگاه‌ها مخالفان و موافقان در دانشگاه‌ها نیز با یکدیگر درگیر می‌شوند و برخورد فیزیکی نیز رخ می‌دهد که این شرایط شایسته شان دانشگاه نیست.

چوپان‌کاره گفت: وزارت علوم وظیفه دارد که جلوی ایجاد اینگونه تشنج‌ها را در دانشگاه‌ها بگیرد و دانشگاه‌ها را کنترل کند، هر چند که به این وظیفه عمل نمی‌کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار