امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82316
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 37
غلام‌محمد زارعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با اشاره به روز خلیج فارس ضمن گرامیداشت این روز اظهار کرد: موضوع خلیج فارس به عنوان موضوع ...

غلام‌محمد زارعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج با اشاره به روز خلیج فارس ضمن گرامیداشت این روز اظهار کرد: موضوع خلیج فارس به عنوان موضوع ملی و اعتقادی برای ملت ایران مطرح بوده و حفاظت و دفاع از آن وظیفه همگانی است.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه موضوع خلیج فارس هر چقدر در حوزه هنر مطرح شود و هنرمندان هنرنمایی و قدم‌فرسایی کنند باز هم جا دارد، اضافه کرد: هر کس در حوزه کاری خود وظایف و رسالتی دارد و انتظار می‌رود هنرمندان با کارهای هنری از خلیج همیشه فارس دفاع کنند.

زارعی خلیج فارس را از سرمایه‌ها و موقعیت‌های ویژه و عظیم ملت همیشه سرافراز ایران اسلامی عنوان کرد و ادامه داد: خلیج فارس به عنوان مهد تمدن و فرهنگ ایران مطرح است و دشمنان سعی در تحریف کردن این واقعیت دارند.

وی با اشاره به برنامه‌های هنری هنرمندان در موضوع خلیج فارس تصریح کرد: در سال‌های اخیر در موضوع خلیج فارس در زمینه فعالیت‌های هنری ورود خوبی شده است و انتظار می‌رود به صورت ویژه و خاص‌تر در حوزه هنر به خلیج فارس پرداخته شود.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه جای کار بیشتر و قوی‌تر برای مجموعه هنرمندان در خصوص موضوع خلیج فارس وجود دارد، خاطرنشان کرد: بدون شک هنرمندان با هنرنمایی و با زبان هنر نقش مهمی در معرفی خلیج فارس دارند.

زارعی با اشاره به برگزاری جشن ملی متیل «خلیج فارس» که در یاسوج برگزار شده بود، تصریح کرد: امیدواریم برگزاری جشن‌های ملی در استان مقدمه‌ای برای معرفی و پاسداشت خلیج فارس به عنوان سرمایه کهن، اقتصادی و فرهنگی باشد.

این مسئول با ابراز خرسندی از استقبال خوب هنرمندان از جشنواره ملی داستان کوتاه «متیل» اظهار کرد: باید همواره از کیان و حریم سرمایه‌های خود دفاع کنیم.

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه باید به مقوله فرهنگ و هنر به صورت ویژه توجه شود، گفت: انجام هر کار هنری بدون شک تأثیرگذارتر از برنامه‌های حاشیه‌ای برای رفع مشکلات و خلأهای هر جامعه‌ای است.
انتهای پیام/82011/ز40/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار