امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۴:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 82319
تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، سرگرد حسین نباتی صبح امروز از اجرای اولین مرحله انسجام‌بخشی بسیجیان گردان چهارم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، سرگرد حسین نباتی صبح امروز از اجرای اولین مرحله انسجام‌بخشی بسیجیان گردان چهارم بقیة‌الله اعظم (عج) در شهرستان خلخال خبر داد.

وی تصریح کرد: این انسجام‌بخشی در سال 93 در اردیبهشت ماه انجام شد تا بسیجیان گردان در سال جدید انسجام و تعامل بیشتری داشته باشند.

جانشین فرمانده گردان بقیةالله اعظم خلخال خاطر نشان کرد: از دیگر برنامه‌هایی که با محوریت انسجام‌بخشی بسیجیان برگزار شد محفل پرنور قرآن با حضور بسیجیان گردان چهارم بقیة‌الله اعظم (عج) در نمازخانه سپاه ناحیه خلخال بود که تلاوت آیات نور گرمابخش این محفل شد.

نباتی با اشاره به شعار سال تدوین شده از سوی مقام معظم رهبری اضافه کرد: در شعار سال جدید تاکید بر فرهنگ و اشاعه این محوریت مهم در کشور شده که برنامه‌های قرآنی و فرهنگی در راستای همین منویات بوده و بسیجیان باید با اهتمام بالا در تحقق عملی این شعار سال مقام معظم رهبری تلاش کنند و با انسجام و نظم خود در برنامه‌های مختلف بسیج در خط ولایت و ادامه‌دهنده راه شهدا و امام شهدا باشند.وی بیان کرد: اجرای برنامه‌های انسجام‌بخشی با محوریت برنامه‌های اعتقادی تاثیرگذاری فراوانی در روحیات بسیجیان داشته و این برنامه‌ها تا پایان سال ادامه می‌یابد.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، استقبال پرشور بسیجیان از برنامه‌های اعتقادی تا ساعت‌ها ادامه داشته و علاقمندان به کلام نور با تلاوت آن به زلال پاکی‌ها قدم گذاشتند.
انتهای پیام/62008/ی30/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار